پوریم یا هولوکاست ؟

از چند سال قبل تمام رسانه های صهیونیستی طبل بزرگی را به صدا در آورده اند با نام هولوکاست . این صدا که دروغ کوچکی بود با کمک رسانه آنقدر بلند شد که مردم از همه جا بیخبر دنیا آن را باور کردند . اما همیشه کسانی هستند که هر حرفی را بدون تحقیق باور نمیکنند . بسیاری از دانشمندان غربی از جمله آن ادم ها بودند که درباره هولوکاست شروع به تحقیق نمودند تا ببینند ایا این موضوع واقعا صحت دارد که به دستور هیتلر نازی شش ملیون نفر یهودی بیگناه در کوره های آدم سوزی سوزانده شدند . اما خیلی زود با فشار صهیونیست ها همه دولت های غربی دستور دادند هیچ دانشمندی حق ندارد درباره هولوکاست تحقیق کند . ولی بودند دانشمندانی چون روژه گارودی ، مارک وبر، فردریک توبن، دیوید ایروینگ و آرمان آمادروس و…که همگی فریاد زدند هولوکاست فقط یک دروغ بزرگ است . اما خیلی زود این دانشمندان به زندان انداخته شدند تا هیچ کس صدای آن ها را نشنود .
اکنون یهودیان صهیونیست به بهانه هولوکاست اشغال فلسطین را توجیه میکنند و روی بسیاری از جنایت هایشان سرپوش میگذارند .
گر چه اکنون برای همه دانشمندان آزادی خواه دنیا معلوم شده است که هولوکاست دروغ بزرگی بیش نیست اما جنایتی وجود دارد که نه تنها دروغ نیست بلکه خود جنایت کاران هم به آن اعتراف دارند . جنایتی که یهودیان در حق ایرانیان انجام دادند . جنایتی که به  پوریم ( روز ایرانی کشی) معروف شد و اکنون یهودیان هر سال روز ایرانی کشی را جشن میگیرند و در تقویم هایشان این روز را روز تعطیلی و شادی اعلام کرده اند .
شاید باور نکنید که ایرانیان بیش از تمام ملت ها به یهودی ها محبت کرده اند . کوروش پادشاه بزرگ ایرانی جان یهودیان را نجات داد و نسل آن ها را از انقراض نجات داد و از آن ها حمایت کرد تا آزادانه دین خودشان را داشته باشند اما یهودیان سال ها بعد این محبت را با نمک نشناسی جواب داده و هفتاد هزار ایرانی را با بی رحمی تمام قتل عام کردند .
یهودی ها هر سال چهاردهم و پانزدهم ماه ادار ( که برابر با ۱۳ اسفند یا فروردین بسته به ۱۲ ماهه یا ۱۳ ماهه بودن سال عبری) جشنی را میگیرند که این جشن یادآور قتل عام و نسل کشی بزرگی است که در زمان خشایارشاه یهودیان بر ایرانیان روا داشتند و در عرض ۳ روز در حدود ۷۰ هزار ایرانی را با عنوان دشمن یهود بودن به قتل رساندند.
این جشن که در برخی از نقاط اروپا و آمریکا ” جشن ایرانی کشی” نیز نامیده میشود بر اساس داستانی است در تورات. در این داستان آمده است که خشایار شاه در روز جشن تاجگذاری در حال مستی از ملکه وشتی میخواهد در برابر مردان آمده تا زیبایی او را به رخ مهمانان بکشد اما ملکه به دلیل حجب و حیا و عفت ایرانی اش قبول نمیکند و به همین دلیل پادشاه خشمگین تصمیم میگیرد شخص دیگری را به عنوان ملکه انتخاب کند.در این بین یک دختر یهودی به نام هدسه یا استر مورد توجه شاه قرار میگیرد،این دختر که همراه با عده ای از زنان زیبا به قصر آمده بودند ابتدا با همکاری پسرعمویش مردخای که قیم او نیز هست هامان وزیر خشایارشاه را برکنار کرده، میکشند و مردخای را جانشین وی میکنند و سپس از خشایارشاه اجازه کشتن دشمنان یهود را در ۳ روز متوالی میگیرند به این ترتیب در طی این ۳ روز ۷۰ هزار نفر از ایرانیان را که در میانشان زنان و کودکان نیز قرار داشتند، با بیرحمی تمام به قتل رسانده، اموالشان را به غارت میبرند و به مناسبت این پیروزی بزرگ و قتل عام بی سابقه تاریخی جشن میگیرند.
این جنایت هنوز هم با گذشت ۲۶ قرن هرساله توسط یهودیان در تمام دنیا جشن گرفته میشود ، یهودیان در این روز لباسهایی شبیه شخصیتهای این داستان پوشیده و با بازی کردن نقشهای آنها این جنایت بزرگ را با نام از بین بردن دشمنان یهود تجدید خاطره میکنند

تصویری از جشن یهودیان برای پوریم

این نسل کشی بی سابقه در سه روز که روز آخر آن مطابق با روز ۱۳ فروردین بود اتفاق افتاد به همین دلیل است که روز ۱۳ فروردین در نزد ایرانیان روز نحسی بوده است. برخلاف تصور عده ای که این نحسی روز ۱۳ فروردین را تنها مرتبط با عدد ۱۳ و یک فرهنگ غربی میدانند و به آن حالت خرافه پرستی و جهل داده اند تا خاطره این جنایت بزرگ را از خاطره ها ببرند این نحسی مرتبط با پوریم و این نسل کشی است زیرا ایرانیان از همان زمان سیزدهم فروردین را که مصادف با آن ایرانی کشی وحشیانه بود به عنوان نماد مبارزه و اعتراض به جنایت یهود ، که آنها را سراسیمه از خانه و کاشانه شان فراری داده بودند برگزیده و سر به کوه و صحرا می گذارند .

یهودیان معتقد در حال پایکوبی برای جشن ایرانی کشی

چگونه است که یهودیان در قبال واقعه ای مانند هولوکاست که سندیت آن مورد تردید است اینگونه آه و فغان سرداده و داستانها و فیلمهای متعددی برای محکوم کردن آن میسازند و اجازه نمیدهند هیچکس درباره وجود داشتن آن به خود تردیدی راه دهد اما به خود اجازه میدهند روزی را که قتل عامی بدتر از نازیها را در قبال ایرانیان به اسم ضدیهود داشته جشن بگیرند؟ آن هم ایرانیانی که آنها را پس از آواره شدن در کشور خود راه داده و اجازه زندگی مستقل و آزاد را به آنها داده اند؟
هولوکاست دروغی است که تلاش دارند همه آن را باورکنند و از آن حرفی هم نزنند و درباره آن تحقیق نکنند . اما پوریم جنایتی است که یهودیان صهیونیست هر سال آن را جشن میگیرند و به آن افتخار میکنند . شاید شما هم مثل من از خودتان میپرسید این یهودیان صهیونیست دنبال چه هستند . از بشریت چه میخواهند و چرا هنوز هم جنایت میکنند؟

یک نظر در ”;پوریم یا هولوکاست ؟“

 1. برتربین می‌گه:

  از پوریم چه می دانید ؟ آیا استر را می شناسید ؟ مردخای را چطور ؟ از پایکوبی سالانه یهودیان در جشن ایرانی کشی پوریم چه اندازه اطلاع دارید ؟

  چرا ایرانیان ۱۳ فروردین از خانه بیرون و به طبیعت پناه میاورند ؟

  آیا واقعه کشتار ۷۵,۸۰۰ نفر از ایرانیان واقعیت دارد ؟
  آیا تخت جمشید هیچگاه کامل نشده ؟ آیا کارگران در هنگام کار , کار را متوقف نمودند؟ و یا حادثه عظیمی برای آنها رخ داده و …..
  + فیلم و …
  http://bartarbin.mihanblog.com/post/976

  لطفا به این مطلب لینک مستقیم دهید ( مطالب در حال تکمیل تر شدن و ویرایش هست )

اضافه کردن نظر