گمشده ام در دبیلوها

iran_mapاین روزها همه اش چشم دوخته ام به این دبلیو دبیلوهای جورواجور که هر کدام به نوعی انبان های دروغ و عقده های دنیا طلبی هستند و بعد از اینکه به زور فیلترشکنها چند خط خبر می خوانی و استفراغت می گیرد و هر چه خورده ای از معده و مغز بیرون میریزی و میمانی با قار و غور شکم و سر، تازه راه حق و ناحق را گم میکنی و میمانی در برهوت تردید و خستگی اندیشیدن.
این دعواهای سیاسی و فکری و جناحی این روزها فقط فرصتی ایجاد می کند تا بعد از چند روز رفرش سایت های خبری، دوباره قدم به سالهای بدون خبر و سایت و سیاست بزنی و تصمیم بگیری دست از سر این سیاست (هزار پدر و مادر دار) برداری و باور کنی سرنوشت باورهای ما مثل لاشه گوسفندهایی میشود که از چنگک همین بی بی سی ها و دویچه وله ها آویزان میشود و فوقش در فارس و الف اعلامیه ترحیمی برایمان بزنند تا چند نفر کلیک کند. درست مثل همان هایی که اعلامیه ترحیمشان روی بی بی سی و جرس فقط برای چند ساعت در صفحه اول است و بعد آرشیو میشود. و چقدر راحت آرشیو میشویم و بعدها از بس خبرهای تازه هست دیگر کسی سری به آرشیو نمیزند تا فاتحه ای نصیبمان کند.
سرنوشت کشورم من و تو و او است که همه داریم این طرف خط و آن طرف خط قرار میگیریم و در این بازی انگار که صفین دوباره شکل گرفته از دینمان دفاع می کنیم ولی از این غافلیم که علی کسی را درگیر بازی نمیکند این معاویه است که آب را گل آلود کرد و عمار را کشت و گردن علی هم انداخت.
خدا می داند سرنوشتمان چیست و این بازی نامردانه شطرنج بازان استعمار پیر و جوان چه پایانی خواهد داشت.

۲ نظر در ”;گمشده ام در دبیلوها“

  1. ونوس می‌گه:

    خسته تر از آنم که به دبلیوها بیاندیشم..خون میبینم وخون بالا می آورم از حقی که حالا نمیدانم به کجا باید به جستجویش بروم..از مذهبی که به خوردم داده اند چگونه مدد جویم…
    خسته ام…حرفی ندارم جز خون وخون

اضافه کردن نظر